Tożsamość firmy Flatex

Witam Drogich Klientów, Znajomych, Przyjaciół, Obserwatorów oraz Sympatyków i Kibiców rodziny Flatex.

Z tej strony Arek Byrczek, założyciel firmy Flatex. Jak Państwo wiecie, nie jestem zbyt fejsbukowy, gdyż większość dnia kalendarz wypełniony mam spotkaniami biznesowymi na żywo, a nie tymi wirtualnymi. Korzystając jednak czasami wieczorem z wolnej chwili, chciałbym w najbliższych kilku postach poinformować o zmianach jakie nadchodzą w firmie Flatex.

Jedna z ważniejszych dla mnie decyzji biznesowych, zresztą nie ukrywam, że nie należała do łatwych (podziękowania dla Bartka Popiela za inspirację i pomoc w podjęciu decyzji) to kwestia wyboru specjalizacji w nieruchomościach.

Od pierwszego dnia kiedy powstał Flatex, obiecałem sobie jedną rzecz: firma Flatex nigdy nie będzie taka sama jak inne biura nieruchomości i nigdy nie będzie taka sama jak była na początku, gdy powstawała.

Będzie się zmieniać wraz z rozwojem. Będzie testować, próbować, szukać nowych pomysłów i rozwiązań. Będzie odważna. Ale nie będzie robić wszystkiego, tak jak inni (żeby było jasne – bardzo szanuję inne biura nieruchomości w naszym mieście, zarówno właścicieli jak i agentów).

Jednak firma Flatex, po postu będzie robić to inaczej. Już robi! Flatex jest i pozostanie liderem na rynku najmu mieszkaniowego / pracowniczego w Chrzanowie i okolicy, co może potwierdzić największa liczba zawieranych transakcji.

Pragnę sprawić, że jak ktoś w Chrzanowie lub okolicy pomyśli o najmie, to będzie to równoznaczne z tym, że pomyśli o firmie Flatex. 

Miotałem się z tą decyzją dość długo, aż do momentu kiedy pewnego dnia usłyszałem za plecami na zakupach w Galerii Max, jak jeden młody chłopak powiedział do swojej partnerki „Idzie ten facet od najmów, ten wysoki dziad pieroński” (no dobra, tą drugą część zdania to już sobie wymyśliłem 🙂 ). Nie wiem kim jesteś młody człowieku, ale dziękuję! Bo wtedy właśnie do mnie dotarło, że ja po prostu uwielbiam tą robotę, uwielbiam się tym zajmować, uwielbiam doradzać swoim Klientom jak się w tym biznesie poruszać, jak nie wdepnąć na minę, jak się zabezpieczać, jak podpisywać umowy itd.

No i w ten sposób powstała decyzja, że Flatex zajmować się będzie przede wszystkim najmem, podnajmem i zarządzaniem najmem, ale o tym w kolejnych postach.

Odezwę się wkrótce.

p.s.

Wracam do pisania, które tak bardzo uwielbiałem wiele lat temu. Strasznie mi tego brakowało. Mam nadzieję, że Wam się spodoba, a przede wszystkim przyda 😉

do usłyszenia,

Arek

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.