O mnie

Witaj, nazywam się Arkadiusz Byrczek. Jestem pomysłodawcą i założycielem firmy Flatex.

Dziękuję, że odwiedziłeś naszą stronę firmową.

Postanowiłem napisać krótko o sobie, bo zdaję sobie sprawę, że wiele osób przed podjęciem decyzji o współpracy z firmą Flatex, chciałoby lepiej poznać jego właściciela.

Nieruchomości to bardzo rozległy i złożony temat. Jestem daleki od tego, by powiedzieć, że jestem ekspertem nieruchomości. Jednak znalazłem jedną wąską specjalizację w branży nieruchomości, w której czuję się jak ryba w wodzie. Jest nią wynajem nieruchomości. Więcej dowiesz się w zakładce “o firmie”.

Posiadam licencję pośrednika nieruchomości (nr licencji 22367) oraz licencję zarządcy nieruchomości (nr licencji 28826).

Cała moja historia zawodowa związana jest ze sprzedażą. Pierwsze kroki w sprzedaży zacząłem stawiać na przełomie 2005/2006r.

Sprzedawałem różne produkty i usługi, budując jednocześnie zespoły sprzedażowe od zera, a następnie nimi zarządzałem. Pracowałem w kilku firmach i korporacjach, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Zanim narodził się Flatex, wymienię kilka dla mnie ważnych momentów, które miały na mnie ogromny wpływ:

  • Poznałem i szkoliłem się od wielu charyzmatycznych przywódców z USA, Europy, w tym także z Polski.
  • Miałem okazję uczyć się sprzedaży i współpracować ze znanym na całym świecie przedsiębiorcą, Mattem Morris’em, autorem książki “Unemployed Millionaire”.
  • Uczestniczyłem w setkach szkoleń z zakresu sprzedaży, finansów, komunikacji, budowania zespołów, zarządzania i rozwoju osobistego
  • Przez okres 10 lat zbudowałem zespół około 1000 osób
  • Prowadziłem kilkadziesiąt szkoleń i przeszkoliłem kilkaset osób z moich zespołów sprzedażowych
  • Zostałem certyfikowanym trenerem biznesu

Po latach pracy w czyimś systemie, bądź modelu biznesowym, stwierdziłem, że mam dość zmian, na które nie mam wpływu. Chodziło głównie o zmiany cen produktów lub usług, zmiany prowizyjne, jakość usług, zmiany strategii działania firmy itd.

No i tak wpadł mi do głowy pomysł, który postanowiłem urzeczywistnić. Powoli i w bólach, tak narodził się Flatex.

Prywatnie – mam wspaniałą żonę – Anię, która realizuje się prowadząc swoje projekty i działalność gospodarczą, ale która zawsze nas wspiera i zawsze mogę na nią liczyć. Jesteśmy rodzicami dwójki  wspaniałych synów – Przemusia i Wojtusia, czy też Wojtusia i Przemusia. W wolnych chwilach gram amatorsko w koszykówkę, biegam i wędkuję.

Jeśli macie Państwo do wynajęcia dom lub mieszkanie na terenie Chrzanowa, Trzebini i Libiąża to zapraszam na niezobowiązujące spotkanie.

Zapraszam do współpracy.

Arek