Flatex – Biuro nieruchomości Chrzanów

Jesteśmy lokalnym biurem nieruchomości, które powstało z pasji do nieruchomości. Zanim zaczęła się nasza przygoda z nieruchomościami sami przez kilka lat wynajmowaliśmy od kogoś mieszkania, bądź dom. Później mieliśmy swoją nieruchomość, którą następnie wynajmowaliśmy innym osobom przez kilka lat, aż w końcu stwierdziliśmy, że chcielibyśmy zająć się tym profesjonalnie. I tak zrodził się pomysł na otwarcie własnego biura nieruchomości.

Dzięki własnym doświadczeniom i szkoleniom z zakresu nieruchomości, doskonale znamy realia na rynku nieruchomości oraz oczekiwania naszych Klientów. Wiemy jak to jest być po drugiej stronie, dlatego zawsze staramy się być konkretni, słowni i dynamiczni w działaniu. Traktujemy naszych Klientów tak, jakbyśmy sami chcieli być obsługiwani.

Działamy głównie na terenie Chrzanowa i pobliskich okolicach, ale szczególnie koncentrujemy swoją uwagę na nieruchomościach znajdujących się w centrum Chrzanowa.

Naszym głównym zadaniem w ciągu dnia jest pomoc Państwu w realizacji Państwa celów i potrzeb. Nawet jeśli od razu nie jesteśmy w stanie znaleźć dla Państwa rozwiązania, to wiemy gdzie i jak je znaleźć.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Flatex Nieruchomości – Łączymy adresy