O mnie

Witam, nazywam się Arkadiusz Byrczek. Jestem pomysłodawcą i założycielem firmy Flatex.

Dziękuję, że odwiedziłeś stronę firmową Flatex.

Zdaję sobie sprawę z tego, że część z Państwa, która zanim podejmie decyzję o współpracy z firmą Flatex, szuka informacji na mój temat lub na temat firmy. Ułatwię to zadanie i napiszę krótką historię.

Nie chcę z siebie robić eksperta ds. nieruchomości, bo wcale się nim nie czuję. Po prostu świetnie odnajduję się w jednej wąskiej specjalizacji jaką jest najem, podnajem czy też zarządzanie najmem.

Posiadam licencję pośrednika nieruchomości (nr licencji 22367) oraz licencję zarządcy nieruchomości (nr licencji 28826). Należę do Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości.

Cała moja historia zawodowa związana jest ze sprzedażą. Pierwsze kroki w sprzedaży zacząłem stawiać na przełomie 2005/2006r.

Sprzedawałem różne produkty i usługi, budując zespoły sprzedażowe od zera, a następnie nimi zarządzałem. Pracowałem w różnych firmach, korporacjach i modelach biznesowych, zarówno polskich jak i zagranicznych.

Trudno w kilku zdaniach opisać 12 lat doświadczeń, zanim narodził się Flatex, ale wymienię chociaż kilka dla mnie ważnych momentów, które miały na mnie ogromny wpływ:

  • Poznałem i szkoliłem się od wielu charyzmatycznych przywódców z USA, Europy, w tym także z Polski.
  • Miałem okazję uczyć się sprzedaży i współpracować z Mattem Morris’em, autorem książki „Unemployed Millionaire”.

 

  • Uczestniczyłem w setkach szkoleń z zakresu sprzedaży, finansów, komunikacji, budowania zespołów, zarządzania i rozwoju osobistego
  • Przez okres 10 lat zbudowałem zespół około 1000 osób
  • Prowadziłem kilkadziesiąt szkoleń i przeszkoliłem kilkaset osób z moich zespołów sprzedażowych
  • Zostałem certyfikowanym trenerem biznesu

Po wielu latach pracy w czyimś systemie, bądź modelu biznesowym, stwierdziłem, że mam dość zmian, na które nie mam wpływu. Chodziło głównie o zmiany cen produktów lub usług, zmiany prowizyjne, jakość usług, zmiany strategii działania firmy itd.

Dzięki ogromnemu bagażowi doświadczeń w sprzedaży i po wielu przemyśleniach, powoli i w bólach – narodził się Flatex, który dziś traktuje jak moje trzecie dziecko.

Strategia firmy jest bardzo prosta – Flatex skupia się wyłącznie na najmie mieszkaniowym i wszystkim tym co z nim związane tj. podnajem i zarządzanie najmem .

Z najmem mocno połączona jest także działalność, którą równolegle rozwijam, jest to marka „Relax po robocie”, czyli budowanie sieci obiektów noclegowych. Więcej szczegółów znajdą Państwo w ofercie na stronie w zakładce „Noclegi”.

Prywatnie – jestem mężem mojej wspaniałej żony – Ani, bez której sukces firmy nie byłby w ogóle możliwy. Jestem wielkim szczęściarzem, że jest obok mnie i ściąga mnie na ziemię, gdy za bardzo odlatuję ze swoją wizją 😉 Jesteśmy rodzicami dwójki  wspaniałych synów – Przemusia i Wojtusia, czy też Wojtusia i Przemusia. W wolnych chwilach gram amatorsko w koszykówkę i wędkuję. Niestety z biegiem lat, jedno i drugie co raz gorzej mi wychodzi, ale najważniejsze, żeby mieć odskocznię. Kocham także Bieszczady i marzę o tym, aby tam kiedyś zamieszkać na stałe albo co najmniej przez okres kilku miesięcy w roku.

Zachęcam także do poczytania opinii na temat firmy w zakładce „Opinie”.

Jeśli macie Państwo do wynajęcia dom lub mieszkanie na terenie Chrzanowa, Jaworzna, Trzebini, Libiąża lub Oświęcimia, to zapraszam na niezobowiązujące spotkanie. Przed ewentualną decyzją o współpracy zapraszam do obejrzenia na żywo nieruchomości, którymi zarządzam, żeby zobaczyć jak to wygląda w praktyce.

Zapraszam do współpracy.

Arek